Átadták a Siloám Konferencia-és Gyógyászati Központot a Jász-Nagykun-Szolnok megyei Kunhegyesen vasárnap. Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere az ünnepségen azt mondta: az intézményben nemcsak az emberek testét, hanem a lelküket is gyógyítják.




