Ellenzéki képviselők kezdeményezésére tartott vitát az Országgyűlés kedden az egészségügyről. Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a fővárosi egészségügyi ellátás megújulásáról, többéves bérfejlesztési program megindításáról beszélt, a Fidesz pedig a fejlesztések, bérrendezések elindulásáról. Az MSZP szerint viszont káosz van az egészségügyben, ezért azonnali megoldások kellenek. A KDNP az ápolói bérek rendezését sürgette.




