„Az LMP egy újabb kiábrándító baloldali párttá vált”

A Fideszt kommunistának nevező Szél Bernadett nyilatkozatára reagált a nagyobbik kormánypárt

Belföld
  • 2018.02.24. - 17:04

Az LMP mára csak egy újabb kiábrándító baloldali párttá vált - közölte a Fidesz szombaton az MTI-vel Szél Bernadettnek, az LMP miniszterelnök-jelöltjének sajtótájékoztatójára reagálva.

 Az LMP politikusa azt mondta, a régi, egykor liberális, aztán polgári Fideszből semmi nem maradt, egy kommunista párt lett. A Fidesz közleményében azt írta: a reménytelenség gyűlöletet szít, és úgy látszik, hogy Szél Bernadettnek is már csak ez maradt. 

"Ahelyett, hogy saját helyzetéért másokat okol, nézze meg, mit csinált a saját pártjából. Az LMP egykor azt ígérte, hogy lehet más a politika, mára pedig csak egy újabb kiábrándító baloldali párttá vált" - olvasható a nagyobbik kormánypárt reagálásában.

Reklám