Néhány órával a választás kezdete előtt újabb voksolásra buzdító videót tett közzé Orbán Viktor a Facebook-oldalán. A miniszterelnök ezúttal egy telefonközpontból jelentkezett, ahová azért ment, hogy telefonon keresztül mozgósítsa, szavazásra hívja a választópolgárokat.

Orbán Viktor telefonon hívja szavazni a választópolgárokat. Fotó: Facebook
A kormányfő szerint sorsdöntő választás előtt állunk. „Arról kell döntenünk, hogy beengedjük-e a bevándorlókat Magyarországra, vagy megvédjük Magyarországot. Arról kell döntenünk, hogy azt a gazdasági erőt és pénzt, amit nagy nehezen megkerestünk, azt a gyermekeinkre, az unokáinkra, családtámogatásra, nyugdíjasokra, idősekre, vagy a bevándorlókra kell majd elköltenünk” – fogalmazott videóüzenetében Orbán Viktor.