Ajánlócédulákat gyűjtött Egerben Orbán Viktor

A kormányfő fotókat és egy videót is megosztott Facebook oldalán kampányútja első állomásáról + VIDEÓ

Belföld
  • 2018.02.21. - 08:17

A miniszerelnök a Facebook oldalán több fotót is posztolt arról, ahogy Egerben ajánlócédulákat gyűjt Nyitrai Zsolttal.

Orbán Viktor kedden Egerben kezdte meg a kampányútját. Ennek keretében interjút adott az Eger Televíziónak is, ahol többek között elmondta, hogy a Fidesz-KDNP egri parlamenti képviselőjelöltje Nyitrai Zsolt, aki az országban az elsők között gyűjtötte össze a jelöltté váláshoz szükséges aláírásokat.

Később Orbán Viktor több fotót is posztolt a Facebook oldaláról, amin az látható, hogy aljánlócédulákat gyűjtött Nyitrai Zsolttal. A fotók alá azt írta: "Aláírás gyűjtése Egerben. Hajrá Nyitrai Zsolt!"

Reklám