A vörösiszap-katasztrófára emlékeztek Kolontáron és Devecserben

Öt éve történt a tíz halálos áldozatot követelő katasztrófa

Belföld
  • 2015.10.05. - 06:40

 A felelősöket meg kell nevezni, folytatni az építkezést és minden esztendőben visszajönni, emlékezni - jelentette ki a Miniszterelnökség területi közigazgatásért felelős államtitkára vasárnap a vörösiszap-katasztrófa ötödik évfordulóján tartott kolontári megemlékezésen.

Reklám