„A sorosisták mind szavaznak, legyünk ott mi is!”

A vasárnapi voksoláson való részvételre buzdít a kormányfő legfrissebb üzenetében +VIDEÓ

Belföld
  • 2018.04.05. - 17:37

Orbán Viktor miniszterelnök csütörtöki, szavazásra buzdító üzenetében a vasárnapi országgyűlési választásról azt mondta: "a sorosisták mind szavaznak, legyünk ott mi is!".

A Facebook-oldalára feltöltött videóban a kormányfő felidézte: az első szabad választásoknál, 1990-ben azt mondták, hogy "a kommunisták mind szavaznak, legyünk ott mi is".
Úgy folytatta: most az üzeni, hogy "a sorosisták mind szavaznak, legyünk ott mi is!". "Adjuk mindkét szavazatunkat a Fideszre" - tette hozzá. "Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!" - zárta szavait Orbán Viktor.

Reklám