A munkavállalás a szegénységből kivezető út

A Mélymagyar vendége Rétvári Bence volt

Belföld
  • 2016.12.09. - 20:58

A legjobb szegénységpolitika, ha munkát adunk az embereknek, és ezt a kormány következetesen végigviszi - mondta Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára a Mélymagyar pénteki műsorában.

Bayer Zsolt vendége a műsorban leszögezte: a kormány politikája azon alapul, hogy nem a segélyek, hanem a munkavállalás a szegénységből kivezető út.

Reklám