A kormány egyebek mellett kampánnyal, halvásárokkal ösztönzi a magyarországi halfogyasztást - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) államtitkára hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.

A magyarok kevés halat esznek
A kormány egyebek mellett kampánnyal, halvásárokkal ösztönzi a magyarországi halfogyasztást - mondta a Földművelésügyi Minisztérium (FM) államtitkára hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.

Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében

A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet