A Roszatom vezetőjével tárgyalt Orbán Viktor

A paksi beruházás aktuális állásáról tájékoztatták a magyar kormányfőt

Belföld
  • 2018.08.31. - 12:43

Orbán Viktor miniszterelnök péntek délelőtt munkamegbeszélést folytatott Alekszej Lihacsovval, a Roszatom vezérigazgatójával és munkatársaival Budapesten, az Országházban - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

A Roszatom delegációja a paksi beruházás aktuális állásáról tájékoztatta a magyar kormányfőt - mondta Havasi Bertalan.

Reklám