A Medián legfrissebb, szeptember közepi felmérése szerint a nyári hónapok politikai fejleményeiből a Fidesz profitálhatott a legtöbbet: a kormánypárt népszerűsége négy hónap alatt 28-ról 32 százalékra nőtt, míg a pártot határozottan elutasítók aránya 45-ről 40 százalékra csökkent. A Jobbik népszerűsége a májusban mért 16 százalékos rekordmagasságról 13 százalékra esett vissza.




