A Jobbik számára a megmaradás a tét az EP-választáson

Rendkívüli kongresszust tartott a botrányt botrányra halmozó ellenzéki párt

Belföld
  • 2019.02.23. - 16:52

A Jobbik megmaradását nevezte a májusi európai parlamenti választás fő tétjének Szilágyi György frakcióvezető-helyettes és szóvivő szombaton, a párt rendkívüli kongresszusát követő sajtótájékoztatón.

szilágyi györgy jobbik hr
Reklám