Belföld

Lőrincz Viktória kezdeményezte Czunyiné Bertalan Judit azonnali hatályú felmentését

A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át

Lőrincz Viktória kezdeményezésére a miniszterelnök azonnali hatállyal felmentette Czunyiné Bertalan Juditot monitoring bizottsági elnöki tisztségéből; a vidék- és településfejlesztési miniszter erről csütörtöki Facebook-bejegyzésében számolt be.

Lőrincz Viktória kezdeményezte Czunyiné Bertalan Judit azonnali hatályú felmentését
Lőrincz Viktória vidék- és településfejlesztési miniszter
Fotó: MH/Radics Lajos

Czunyiné Bertalan Judit, a Fidesz politikusa a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program, valamint a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program Plusz monitoring bizottságainak elnöki tisztségét töltötte be. A két testület vezetését Lőrincz Viktória javaslatára Szabó Mátyás veszi át – olvasható a miniszter bejegyzésében.

A Magyar Közlönyben csütörtökön megjelent kormányfői határozat szerint Szabó Mátyás vidék- és területfejlesztési államtitkár június 25-től látja el az új feladatait.

Kapcsolódó írásaink