Belföld
Lőrincz Viktória kezdeményezte Czunyiné Bertalan Judit azonnali hatályú felmentését
A két testület vezetését Szabó Mátyás veszi át

Czunyiné Bertalan Judit, a Fidesz politikusa a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program, valamint a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program Plusz monitoring bizottságainak elnöki tisztségét töltötte be. A két testület vezetését Lőrincz Viktória javaslatára Szabó Mátyás veszi át – olvasható a miniszter bejegyzésében.
A Magyar Közlönyben csütörtökön megjelent kormányfői határozat szerint Szabó Mátyás vidék- és területfejlesztési államtitkár június 25-től látja el az új feladatait.
