Belföld
Magyar Péter továbbra sem kér rendőri védelmet
„Eddig sem volt félni valóm”

Magyar Péter, a választásokon győztes Tisza Párt elnöke
Fotó: AFP/Attila Kisbenedek
„Köszönöm az országos rendőrfőkapitány felajánlását, de továbbra sem kérek rendőri személyi védelmet. Sem 24 órásat, sem más fajtát. Eddig sem volt félni valóm, és igyekszem úgy dolgozni, hogy ezután se legyen” – írta a bejegyzésében
Magyarország olyan hely lesz, ahol senkinek sem kell félnie, aki becsületesen dolgozik és él – mondta a Magyar Péter.
„Köszönjük a rendőreinknek a szolgálatot!” – zárta a bejegyzését
