Az ország belsejében elfogtak hat határsértőt, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 34 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten – április 29-től május 5-ig – a feltartóztatottak száma 21 volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak tíz határsértőt, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult – derül ki a rendőrségi összesítésből.







