Huszonegy határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök péntektől vasárnapig – tájékoztatott az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn.
Az ország belsejében elfogtak két határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 21 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten – április 22-től 28-ig – a feltartóztatottak száma kettő volt. Emellett az elmúlt héten az ország belsejében elfogtak 24 határsértőt is, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult – derül ki a rendőrségi összesítésből.







