Figyeljünk a mentőre a forgalomban, ne hívjuk feleslegesen a segélyhívót és merjünk segíteni – ezekre a dolgokra hívta fel a figyelmet Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.
Az életmentésnél minden perc számít, ebben a lakosságnak is nagy szerepe lehet

Figyeljünk a mentőre a forgalomban, ne hívjuk feleslegesen a segélyhívót és merjünk segíteni – ezekre a dolgokra hívta fel a figyelmet Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője.

A román állampolgárok reformokat akarnak
Több civil megsebesült