A Fidesz folytatja a támogató aláírások gyűjtését

Belföld
  • 2022.02.14. - 12:59
Cikk borítókép
Ha most vasárnap lenne a választás, minden második, belföldi szavazó, azaz 50 százalék a Fidesz és a KDNP közös listájára szavazna – derül ki a Nézőpont Intézet legfrissebb kutatásábólATTILA KISBENEDEK / AFP

Szombaton a Fidesz-KDNP jelöltjei elsőként gyűjtötték össze az induláshoz szükséges ajánlásokat, most pedig elsőként mind a 106 jelöltünk le is adta az ajánlásokat a helyi választási irodákban - közölte a pártszövetség a közösségi médiában

A munkánk ezzel azonban nem ér véget, folytatjuk a támogatói aláírások gyűjtését! - közölte posztjában a Fidesz, hozzátéve: a pártszövetség számít azok aláírására, akik meg akarják üzenni a baloldalnak: nem kérnek a kudarcos Gyurcsány-korszakból soha többé!

Előre menjünk, ne hátra! - üzeni a Fidesz.

Reklám