Szombaton a Fidesz-KDNP jelöltjei elsőként gyűjtötték össze az induláshoz szükséges ajánlásokat, most pedig elsőként mind a 106 jelöltünk le is adta az ajánlásokat a helyi választási irodákban - közölte a pártszövetség a közösségi médiában
A munkánk ezzel azonban nem ér véget, folytatjuk a támogatói aláírások gyűjtését! - közölte posztjában a Fidesz, hozzátéve: a pártszövetség számít azok aláírására, akik meg akarják üzenni a baloldalnak: nem kérnek a kudarcos Gyurcsány-korszakból soha többé!
Előre menjünk, ne hátra! - üzeni a Fidesz.







