India és holisztikus szülés a baloldal egészségügyi programja

Belföld
  • 2022.02.07. - 17:04
Cikk borítókép
Gyurcsány Ferenc feltűnően aktivizálta magát a közösségi médiábanMH/Hegedüs Róbert

Fizetős egészségügy, India, holisztikus szülés - ez a baloldal egészségügyi programja - kommentálta a Fidesz  az MTI-hez hétfőn eljuttatott közleményében a DK-s Komáromi Zoltán és más ellenzéki politikusok egészségügyi témában tett aznapi nyilatkozatát.

A kormánypárt azt írta: a Gyurcsány vezette baloldal kormányzása alatt már bemutatta, hogy milyen egészségügyet akar, hiszen leépítette az állami egészségügyi ellátást, bevezette a vizitdíjat és a kórházi napidíjat, és létbizonytalanságban tartotta az egészségügyi dolgozókat.

„A baloldal ma is ugyanerre készül. Fizetős egészségügy, India, holisztikus szülés - ez a baloldal egészségügyi programja” - hangsúlyozta közleményében a Fidesz.  

A kormánypárt hozzátette: a baloldal miniszterelnök-jelöltje nyilvánvalóvá tette, hogy drasztikusan magánosítaná az egészségügyet, hibának tartja a vizitdíj és a kórházi napidíj eltörlését. Emellett vidéki kórházak bezárásáról beszélt, szerinte a magyarok inkább menjenek Indiába szemműtétre, a nőknek meg azt üzeni, hogy a szüléshez nem kell orvos, elég egy holisztikus szülésznő - tették hozzá.

Reklám