Székely Sándor: Szégyelljétek magatokat!

Belföld
  • 2021.11.03. - 18:40
Cikk borítókép
Márki-Zay Péternek semmi nem drága, hogy a baloldal elfogadjaMH/Purger Tamás

Székely Sándor független országgyűlési képviselő benyújtott egy javaslatot, amelyben megfogalmazta, hogy csak az a párt alapíthasson frakciót, aki önállóan indul a választáson. Akik pedig közös listán indulnak, azok csak közös frakcióban politizálhassanak.

A benyújtott javaslatom után „fideszbérenc álellenzéki” lettem, pedig csak világosan megfogalmaztam, hogy csak az a párt alapíthasson frakciót, aki önállóan indul a választáson - írta Székely Sándor, majd hozzátette: Akik pedig közös listán indulnak, azok csak közös frakcióban politizálhassanak.

„Márki-Zay Péter a keresztény szerénység nevében kíván a nem létező pártjának és nem létező politikusainak leakasztani pár milliárdot, és persze elhatárolódik tőlem és a pártomtól, az ISZOMM-tól.”

A bűnözők haragudnak arra, akik meg akarják akadályozni a jogtalan pénzszerzést, a lopást - húzta alá a politikus. 

És az emberekkel mi lesz? Az igazsággal mi lesz? Egyszerűen nevetségessé teszi magát az ellenzék és az őket támogató média - fogalmazott.

Belehazudtok az emberek szemébe. Szégyelljétek magatokat - fogalmazott a független országgyűlési képviselő. 

Reklám