„Olyan költségvetést készítettünk, amelyben megszolgáljuk az októberében kapott felhatalmazást” – olvasható abban a harminchat oldalas dokumentumban, melyet Karácsony Gergely főpolgármester és egyik helyettese, Kiss Ambrus jegyzett.
A Fővárosi Közgyűlés február 26-án, azaz holnap szavaz Budapest 2020-as büdzséjéről. A beterjesztők azt is írják, „amire nincsen forrásunk, arra nem vállalunk kötelezettséget”. Vagyis Karácsony hangzatos ígéreteire nincs fedezet, mi több, magasabb hiánnyal kell számolni. Pedig a tervezetben több alkalommal is feltüntetik, hogy a tavalyi évhez képest – többek között az iparűzési és a szolgáltatási adóknak köszönhetően – idén emelkedni fognak a bevételek.
Konkrét, Karácsonyékhoz köthető intézkedési tervek nem igazán szerepelnek a dokumentumban, csupán a Tarlós István főpolgármestersége idején megkezdett fejlesztések folytatásai tűnnek fel, mint a 3-as metró felújítása, a Lánchíd rekonstrukciója vagy a közösségi közlekedés támogatási összegének emelése. Megjegyzendő, a fővárosi önkormányzat utóbbit sem saját forrásból, hanem az iparűzési adó megváltozott felhasználási feltételeiből adódó többletből kívánja fedezni.
Egyébiránt a költségvetés főszáma 2020-ban 415 milliárd forintnál jár, azaz tavalyhoz képest csaknem harmincmilliárddal emelkedett. A növekményből tekintélyes összeget emészt fel a város üzemeltetése, amire idén 18 milliárddal költenek majd többet. Az például, hogy Karácsonynak öt helyettese van, évi több tízmilliós kiadásnövekedéssel jár. A tervezetben szerepel továbbá egy hitelfelvételi szándék is, amely egyértelműen a korábbi városvezető, Demszky Gábor SZDSZ-es exfőpolgármester tanácsára rímel, miszerint a kormányzati források megkerülése érdekében érdemes felvenni a kapcsolatot a külföldi hitelintézetekkel.
Időközben a Városliget területére tervezett változtatási tilalom miatt nyílt levélben fordult Karácsony Gergely főpolgármesterhez Baán László, a Liget Budapest beruházás miniszteri biztosa, aki azt kérte, vonják vissza a javaslatot, és a kérdésben kezdődjön egyeztetés. Szerinte ugyanis a tilalom minden, építési engedéllyel nem rendelkező, értéknövelő beruházást tilt, vagyis egyetlen fa vagy bokor sem ültethető el, egyetlen négyzetméternyi zöldfelület sem újítható meg.
Tartalék helyett jutalom
Romlik az előző évhez képest Óbuda-Békásmegyer pénzügyi helyzete a múlt héten elfogadott III. kerületi költségvetés szerint – áll a helyi Fidesz közleményében. Az immár DK-s Kiss László vezette önkormányzat büdzséjében tartalék nincs elkülönítve, ugyanakkor a jutalmakra elegendő összeget már belekalkulálták. A helyi Fidesz szerint a baloldali pártok a választási ígéreteiket nem fogják teljesíteni, ez pedig kiderül a számokból: jelentős probléma például az oktatási és szociális területen a munkaerőhiány, a polgármester és képviselőcsoportja viszont leszavazta a polgári képviselők egységes, húszszázalékos béremelési javaslatát. Nem támogatták a Szent Margit Kórház fejlesztését és a háziorvosi rendelők felújítására tett javaslatokat, így nem újul meg a Füst Milán és a Szentendrei úti háziorvosi rendelő sem. Emellett pedig nem szavazták meg az időseknek a tüdőgyulladás elleni, a gyermekek részére pedig a HPV elleni ingyenes védőoltást. (JZs)
Összekötik a HÉV-eket
A kormányzati Budapest Fejlesztési Központ (BFK) kiírta az úgynevezett 5-ös metró első ütemének tervezésére szóló tendert – nyilatkozta Fürjes Balázs, a Miniszterelnökség Budapest és az agglomeráció fejlesztéséért felelős államtitkára. A kormány a Fővárosi Önkormányzattal egyeztetve 2018 novemberében döntött az előkészítés megkezdéséről és arról, hogy a fejlesztést a 2021 és 2027 közötti európai uniós forrásokból valósítsák meg. A fővárossal, az agglomerációs településekkel, a BKK-val, a MÁV-val és szakmai szervezetekkel folytatott egyeztetések alapján megjelent az első munkaszakasz tervezőjének kiválasztására kiírt nyílt európai uniós közbeszerzési eljárás a HÉV-közlekedés teljes megújítására és bővítésére – közölte. A fejlesztési koncepció lényege a H5-ös, a H6-os és a H7-es HÉV összekötése a belváros alatt, ezzel egy észak-déli, gyorsvasúti rendszer létrehozása, amelyen elővárosi vonatok is közlekedhetnek majd. (VA)






