Problémák voltak a hétvégén a Magyar Hírlap terjesztésével

Leállított kiszállítás

Belföld
  • 2019.12.23. - 02:38

Szeretnénk elnézést kérni azoktól a fővárosi olvasóinktól, akik nem kaphatták kézhez lapunk szombati számát, benne sok más mellett a Kövér László házelnökkel készült nagyinterjúval. Megpróbáltunk utánajárni, mi történhetett, de egyelőre semmi biztosat nem tudunk.

A hétvégén többen jelezték szerkesztőségünknek, hogy nem kapták meg a Magyar Hírlap aktuális számát. Előfize­tőink érdeklődtek a Lapker Zrt.-nél, illetve a lapterjesztőknél, nem sok sikerrel. Egyikük lapunknak elmondta: először azt a tájékoztatást kapta, hogy a terjesztők nem kapták meg a lapot. (A lapterjesztők a központban veszik át a csomagokat, ezek között találhatók az előfizetők által megrendelt példányok.) Később arról informálták olvasónkat, hogy a terjesztők azért nem tudtak szállítani, mert a lapok késve érkeztek. Azt, hogy ez esetben szállítási késlekedés történt, cáfolni tudjuk, mivel szerkesztőségünk azt a tájékoztatást kapta a nyomdától, hogy lapunk időben eljutott a központba. Nem értjük, hogy Budapest egyes kerületeiben – VIII., IX., XX. – miért nem kapták meg előfizetőink a szombati lapszámot. A lapterjesztő ígérete szerint ezt ma pótlólag kiszállítják.

Reklám