Rétvári: segély helyett egyre többen élnek munkából

Jövőre még 70 milliárd a közfoglalkoztatásra

Belföld
  • 2015.07.02. - 07:32

Segély helyett egyre többen élnek munkából, a közfoglalkoztatási programnak köszönhetően egyre többen dolgoznak - mutatott rá Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára a szocialista Bangóné Borbély Ildikó írásbeli kérdésére válaszolva. Kiemelte: jövőre mintegy 70 milliárddal nő a közfoglalkoztatásra rendelkezésre álló forrás.

Rétvári Bence 20150616
Reklám