Bérkiegészítés az egészségügyi dolgozóknak

Az év második felében kapják meg

Belföld
  • 2015.07.02. - 21:51

Megjelent a  kormányrendelet a csütörtöki Magyar Közlönyben arról, hogy bérkiegészítést kapnak az egészségügyi dolgozók az év második felében.

egészségügy 20150514
Reklám