Utasította a kormány Pintér Sándor belügyminisztert, hogy jövő szerdáig készítse elő a magyar–szerb határ lezárását, ami egy négy méter magas kerítéssel történhet meg – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter tegnap, a kormányülés szünetében tartott tájékoztatón.




