A csend városa

Amerre a bevándorlók járnak, avagy bábeli zűrzavar déli határainknál

Belföld
  • 2015.06.16. - 05:55

A nigériaiak egy padon kerestek menedéket a napsütés elől, miután a szerb rendőr szétzavarta őket, hogy ne heverésszenek a fűben a Tisza-parti magyar városka központjában.

1 / 5
04o-HPGY3825-lead
Posted by Magyar Hírlap on 2015. június 15.
Reklám