A Sziget és a VOLT is beszáll a klímavédelmi kampányba

A csatlakozást Áder János jelentette be

Belföld
  • 2015.06.06. - 16:50

Gerendai Károly, a Sziget fesztivál és Lobenwein Norbert, a VOLT fesztivál vezetői is részt vesznek az elobolygonk.hu kampányban és támogatják az éghajlatvédelmi kezdeményezést - jelentette be Áder János köztársasági elnök a Sándor-palotában szombaton.

áder-gerendai-lobenwein
.
Reklám