Új médiaműhelyt adtak át Debrecenben

Csúcstechnológiás eszközparkot kapott az egyetem

Belföld
  • 2015.05.29. - 12:47

Új Médiakultúra Kreatív Műhelyt adták át a Debreceni Egyetemen. A beruházást a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) 12 millió forinttal támogatta.

debreceni egyetem lead
Reklám