Életminőség-javító fejlesztések kezdődnek Székesfehérváron, kibővül a belváros, hangversenyterem, valamint multifunkciós sport- és rendezvénycsarnok épül, és lakásépítési program indul el - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden, miután a Modern városok program keretében együttműködési megállapodást írt alá Székesfehérvár polgármesterével Cser-Palkovics Andrással.

A kormányfő májusban jelentette be, hogy ellátogat mind a huszonháron megyei jogú városba országjáró körútján.
A miniszterelnök külön-külön együttműködési megállapodásra készül ezekben a városokban: a mai székesfehárvári látogatás előtt már Miskolcon, Egerben, Pécsen és Debrecenben is tárgyalt.



