Noha 2010-ben még együtt emlegettek minket, meg kell nézni, hol tart ma hazánk, és hol Görögország. Ez mindennél jobban megmutatja az Orbán-kormány teljesítményét - erről is beszélt Kövér László házelnök Bayer Zsolt Mélymagyar című műsorában. A teljes, több mint háromnegyed órás interjú pénteken 20:30-kor kerül adásba az Echo tv-n.
A fideszes politikus a kormánnyal szemben megfogalmazódott kifogások kapcsán szólt arról is, "ne essünk pánikba, ne kezdjünk el kommunikációs varázslást csinálni". Kövér a jobboldali értelmiségtől is azt kéri, inkább tegyenek erőfeszítéseket, hogy a közéletben végre a lényegről legyen szó. A házelnök megjegyezte, szerinte nem igaz, hogy másként beszélnének most a választókkal, mint korábban.
Kövér László: Ne essünk pánikba!A Mélymagyar című műsor vendége a parlament elnöke az Echo Televízióban - Noha...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. május 14.



