A kormány családpolitikai intézkedéseinek köztük a gyed extrát és a családi adó- és járulékkedvezményeknek köszönhetően közel két éve növekszik a születesek száma és a kormány célja, hogy ez a trend fennmaradjon. Az ellenzéki pártok további, a gyermekvállalást ösztönző intézkedéseket követelnek.




