A kormányzással elégedett Kövér László, a Fidesz kommunikációjában azonban még lát javítani valót a kormánypárt választmányi elnöke.

A házelnök szerint a kommunikációval vannak problémák
A kormányzással elégedett Kövér László, a Fidesz kommunikációjában azonban még lát javítani valót a kormánypárt választmányi elnöke.

Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás
Bár nem a legpraktikusabb módszer lenne

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma