Olyan időket élünk, amikor elsősorban a lényegre kell figyelnünk - mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek húsvét vigíliáján mondott szentbeszédében szombat este a budapesti Szent István-bazilikában.

Zsúfolásig telt a Szent István-bazilika
Olyan időket élünk, amikor elsősorban a lényegre kell figyelnünk - mondta Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek húsvét vigíliáján mondott szentbeszédében szombat este a budapesti Szent István-bazilikában.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
