Finisébe ért a tapolcai időközi választási kampány. A Fidesz az MSZP-s jelöltet, Pad Ferencet támadta, az MSZP nem a Jobbik helyi jelöltjét, Rig Lajost, hanem a pártot állította célkeresztjébe. Fenyvesi Zoltán (Fidesz–KDNP) a munkahelyteremtést tartja a legfontosabbnak.




