A nyárra elkészül Tapolcán a Deák Jenő Kórház 2,3 milliárdos beruházása. Fejlesztik az egynapos sebészeti ellátást, mentőállomást építenek, jobban kihasználják a tüdőgyógyászati rehabilitációs adottságokat – erről beszélt tegnap a helyszínen Zombor Gábor egészségügyi államtitkár. A politikus Fenyvesi Zoltán, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje meghívására látogatott az intézménybe.




