Kétmilliárdos fejlesztés a kórházban

Zombor Gábor: Tapolcán a teljes körű egynapos sebészeti ellátás jó megoldás

Belföld
  • 2015.03.25. - 11:04

A nyárra elkészül Tapolcán a Deák Jenő Kórház 2,3 milliárdos beruházása. Fejlesztik az egynapos sebészeti ellátást, mentőállomást építenek, jobban kihasználják a tüdőgyógyászati rehabilitációs adottságokat – erről beszélt tegnap a helyszínen Zombor Gábor egészségügyi államtitkár. A politikus Fenyvesi Zoltán, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje meghívására látogatott az intézménybe.

Reklám