Orbán Viktor miniszterelnök kedd délután az Országházban fogadta az Egyesült Államok budapesti nagykövetét - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnök.

A megbeszélésen fontos téma volt Magyarország energiabiztonsági helyzete
Orbán Viktor miniszterelnök kedd délután az Országházban fogadta az Egyesült Államok budapesti nagykövetét - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnök.

A közigazgatásban tapasztalható politikai diszkrimináció miatt döntöttek így
A helyreállítás során lenyűgöző régészeti leletek bukkantak elő Párizs szívében
