Lapunk 2009-es cikke – amely a Zuglói-erzsébetvárosi pénztalicskázás keresztszerződésekkel címet viselte – hívta fel a figyelmet azokra a tanácsadói szerződésekre, amelyek kapcsán az ügyészség 2010-ben nyomozást indított, majd vádat is emelt. A nyitány tehát hangos volt, a zárás viszont mélységesen csendes: csütörtökön a legnagyobb titokban tartott másodfokú, egyetlen tárgyaláson a Fővárosi Törvényszék minden vádlott esetében felmentő ítéletet hozott.




