A szállókra küldi a hajléktalanokat az önkormányzat

Aki kihűlésnek kitett embert lát, hívja a diszpécserszolgálatot!

Belföld
  • 2015.01.29. - 15:14

A várható hideg éjszaka miatt nyomatékosan kéri a fővárosi önkormányzat az utcán élő hajléktalan embereket, hogy vegyék igénybe a fővárosi szociális ellátórendszer intézményeit.

 A Tarlós István főpolgármester és Kocsis Máté önkormányzati és rendészeti tanácsnok, VIII. kerületi főpolgármester által jegyzett csütörtöki közlemény leszögezi: a fővárosi önkormányzatnak más eszköze nem maradt, hogy segítsen a rászorulókon, miután bizonyos "jogvédő szervezetek" ellehetetlenítették a főváros ezirányú segítő munkáját.

hajléktalanok-grafikon
Reklám