Az Emberi Erőforrások Minisztériumának egészségügyért felelős államtitkársága közölte, ezen a héten megkezdik munkájukat a megyei egészségügyi egyeztető bizottságok annak érdekében, hogy áttekintsék az adott megye vagy térség egészségügyi ellátásának struktúráját, a kapacitásokat és megtalálják a lehető legoptimálisabb működési kereteit.




