A magyar-német gazdasági és politikai kapcsolatok hosszú évek óta a lehető legjobbak - jelentette ki Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője, miután szerdán Budapesten tárgyalt Arnold Vaatz-cal, a német konzervatív CDU/CSU parlamenti frakcióvezető-helyettesével. A megbeszélésen több téma, köztük a bevándorlás és Ukrajna ügye is napirenden volt.




