Burány Sándor igazságtalannak tartja, hogy a kormány különbséget tesz a devizahitelesek között. Az MSZP ezért azt követeli a kormánytól, hogy azoknak is nyújtson támogatást, akik autóvásárlásra vettek fel devizahitelt. A szocialista politikus ugyanakkor felszólította a kormányt, hogy "fejezze be a lopást". A Fidesz-frakció szerint azonban Burány Sándor egyike azoknak, akik a Gyurcsány-Bajnai-kormány tagjaként személyesen is felelős a magyar családok drámai eladósodásáért és a devizahitelek elszabadulásáért. Az LMP úgy látja, csak negyed megoldás született.




