Orbán Viktor miniszterelnök kijelentette: EU-s tagállamokon belül szabadon, közös akaratból létrehozott gazdasági térben lehet mozogni, ezért nem beszélhetünk ki- vagy bevándorlásról. A kormányfő a fogyasztási devizahitelekről is kifejtette a véleményét.




