Várady Zsolt, a MiMost! mozgalom egyik elindítója, az őszi kormányellenes tüntetések egyik főszervezője és vezérszónoka bejelentette, „kiszáll” a további szervezésből.
A tüntetésszervezéstől visszavonuló Várady egy másik interjúban azt is kifejtette, hogy ők nem egyszerűen kormányváltást akarnak, hanem egy jobb rendszert, egy jobb államot. Mint hozzátette, a politikai elitek huszonöt évig cserbenhagyták a társadalmat, sőt manipulálták, nem segítették részvételüket a közéletben. A politika – vélekedett – teljesen elszabadult, nem ad visszajelzéseket a társadalomnak, hogy az embereknek igenis lehet beleszólásuk a közügyekbe, a mindennapi élet alakításába.
Gulyás Balázs, a netadó elleni korábbi tüntetések szervezője a Népszabadságnak elmondta, örömmel látnák Kész Zoltánt, a baloldali pártok veszprémi jelöltjét a következő, februári megmozdulásukon.



