Fodor Ibolya kilépne a Fidesz pécsi frakciójából

A helyi politikus sikkasztási ügyben lehet érintett

Belföld
  • 2014.12.08. - 18:58

Fodor Ibolya hétfőn felajánlotta, hogy az őt ért támadások miatt kilép a Fidesz-KDNP pécsi városházi képviselőcsoportjából. A frakcióvezető közölte, a keddi frakcióülésen azt fogja javasolni, hogy fogadják el a képviselő felajánlását.

Fodor Ibolya Pécs 576
Reklám