Félmilliós bírságot kapott a Class FM

Az ELTE gólyatáborában történt erőszakon viccelődtek a rádió műsorvezetői

Belföld
  • 2014.11.26. - 16:42

A médiatanács az emberi méltósághoz való jog megsértése miatt 500 ezer forintos bírságot szabott ki a Class FM egyik műsorára, mert abban egy egyetemi gólyatáborban történt nemi erőszakról szóló hír kapcsán a szexuális bűncselekményeket "jelentéktelen színben feltüntetve és általában véve elbagatellizálva beszélgettek" a műsorvezetők - közölte a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH).

Class fm
Reklám