Lerövidül a kormányablakok nyitva tartása

A változtatást az esti kihasználatlansággal indokolják

Belföld
  • 2014.11.25. - 07:06

December 1-től a kormányhivatalok nyitvatartási idejét lerövidítik, így ezek után ismét csak munkaidőben lehet majd ügyeket intézni.

Kormányablak
Reklám