„Érdemes a kormánypártra szavazni”

Hollósi Antal, a Fidesz–KDNP újpesti parlamenti képviselőjelöltje fejlesztéseket ígér, szívügyének pedig az egészségügyet tartja

Belföld
  • 2014.11.22. - 05:14

Időközi parlamenti választást tartanak vasárnap az Újpest nagyobb, illetve Angyalföld északi részét lefedő, 11-es számú egyéni választókerületben. A mandátum azért szabadult fel, mert nyáron elhunyt Kiss Péter MSZP-s képviselő, volt miniszter. Hollósi Antallal, a Fidesz–KDNP jelöltjével beszélgettünk.

Reklám