A Fidesz azt firtatja, miből fizette meg 100 millió forintos adótartozását Simon Gábor, az MSZP volt elnök-helyettese. Tuzson Bence, a kormánypárt szóvivője méltatta, hogy ezt a kérdést a nyomozóhatóságok is feltették már.

A Fidesz szerint a szocialista pártnak a korrupcióval kapcsolatos belső vizsgálatot kell lefolytatnia
A Fidesz azt firtatja, miből fizette meg 100 millió forintos adótartozását Simon Gábor, az MSZP volt elnök-helyettese. Tuzson Bence, a kormánypárt szóvivője méltatta, hogy ezt a kérdést a nyomozóhatóságok is feltették már.

