Moszkvai ingatlanügy: „De mi közünk hozzá?”

A korábbi államtitkár szerint a Külügyminisztérium nem volt döntési helyzetben az adásvételkor

Belföld
  • 2014.11.18. - 17:06

Horváthné Fekszi Márta másodrendű vádlott, volt külügyi államtitkár az ingatlan áron aluli eladása miatt indult büntetőperben elmondta, tarthatatlan volt a kereskedelmi képviselet épületének helyzete. A korábbi politikus tagadja bűnösségét. Az eljárás adatai szerint az épület minimális eladási árát 19,9 millió dollárban határozta meg a magyar kormányzat és 23,7 millió dollárért értékesítették egy moszkvai cégnek, amely nem sokkal később ennek a sokszorosáért adta tovább. A moszkvai ingatlan egy 2008-as értékbecslés alapján több mint 108 millió dollárt ért.

Feksziné moszkvai ingatlanügy
Reklám