Hiába próbált közvetíteni a hétfő esti Kossuth téri demonstrációról az Echo Tv tudósítója, az egyik tüntető a bejelentkezés során kezével közel 3 percen keresztül kitakarta munkatársunk arcát és ugrált előtte. A felvételen két volt újpesti MSZP-s önkormányzati képviselőt ismertünk fel, miközben ezt az eseményt telefonjukkal rögzítették.



